Wydarzenie BK: targi „Szybki Szpil” na WNoZ

WNoZ » Wydarzenie BK: targi „Szybki Szpil” na WNoZ

Spotkaj się z pracodawcami ze swojej branży! Weź udział w mobilnych targach kariery „Szybki Szpil” 9 maja 2018 r. organizowanych przez Biuro Karier UŚ w holu Wydziału Nauk o Ziemi UŚ.

CO? – Mobilne Targi Kariery „Szybki Szpil”
KIEDY? – 9 maja 2018 r., 9:00 – 14:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk o Ziemi (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)

O WYDARZENIU
Udział w mobilnych targach kariery daje szansę poznania oczekiwań pracodawców, specyfiki procesu rekrutacji, a przede wszystkim zaprezentowania swojej kandydatury do pracy lub na praktyki.

Podczas „Szybkiego Szpilu” na WNoZ spotkasz się z:

O ORGANIZATORZE
Biuro Karier UŚ wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej. Z kolei pracodawcom oferuje możliwość zaistnienia w świadomości studentów i absolwentów, a także pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

DLA KOGO?
Zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Nauk o Ziemi zainteresowanych rozwojem swojej kariery.

ZAPISY/SPOSÓB APLIKACJI
Spotkanie ma charakter otwarty.

Mobilne Targi Kariery organizowane są w ramach projektu „Studia i co dalej – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.